تلویزیون

تلویزیون در منزل شما جزء لوازم خانگی ضروری به حساب می آید. چرا که شما هیچ وقت دوست ندارید که فیلم یا سریال مورد علاقه خود را از دست بدهید یا از اخبار اخیر عقب بمانید. به همین دلیل است که خرابی یک تلویزیون بسیار آزار دهنده است این خرابی ممکن است هر زمان رخ دهد که در این صورت چاره‌ای جز تعمیر آن وجود ندارد.
ایمن سرویس با ارائه اپلیکیشنی کارآمد به رفع این مشکل پرداخته است. چرا که در صورت به وجود آمدن هرگونه مشکل در تلویزیون یا لوازم خانگی شما کافی است درخواست خود را ارسال کرده، تا در زمان اندک از خدمات ایمن سرویس برخوردار شوید.
کارشناسان ایمن سرویس آموزش‌های لازم را در زمینه ی تعمیر تلویزیون و سایر لوازم خانگی دیده اند و مهارتهای لازم را دارند. آن ها قادر هستند تا هر برند از تلویزیون را در اندازه‌های مختلف تعمیر کنند.
جهت ارسال درخواست تعمیر لوازم خانگی باید پس از ورود به اپلیکیشن و انتخاب گزینه خدمات فنی، اطلاعات تلویزیون خود را وارد کنید. و زمان لازم برای مراجعه کارشناسان را ذکر کنید، تا در زمان ذکر شده جهت تعمیر دستگاه شما اقدام کنند.

همچنین می توانید با خرید گارانتی لوازم خانگی برای تلویزیون خود هزینه تعمیرات آن را به‌طور کشف گیری کاهش دهید. اپلیکیشن این سرویس را از سایت کافه بازار یا به طور مستقیم از وبسایت ایمن سرویس دانلود کنید.

اپ