گارانتی لوازم خانگی ایمن سرویس

لوازم خانگی شما اجزای حیاتی زندگی روزمره شما به حساب می‌آیند. آنها در پخت و پز، نظافت منزل، شستن لباس ها و تهویه مطبوع خانه به شما کمک می کنند. متاسفانه فرسودگی ناشی از استفاده روزمره یا افزایش سن لوازم خانگی می‌تواند منجر به خراب شدن آن ها شود. بر کسی پوشیده نیست که هزینه تعمیرات لوازم خانگی فشار اقتصادی بالایی به خانوار تحمیل می نماید. گارانتی لوازم خانگی ایمن سرویس استرس ناشی از خرابی لوازم خانگی را از بین می برد.

شما می توانید با پرداخت هزینه منصفانه و معقول برای لوازم خانگی خود در صورت تایید کارشناسان ما گارانتی تهیه نمایید. این گارانتی شامل اجرت تعمیرات و تامین قطعات رایگان می گردد. گارانتی ایمن سرویس را می توانید برای لوازم خانگی نو و در حال کار خود تهیه نمایید. در صورت آسیب دیدن لوازم خانگی تضمین شده خود با خیال آسوده تامین قطعات و تعمیرات تخصصی لوازم خانگی خود را به کارشناسان مجرب ما بسپارید. تا خدماتی در استاندارد جهانی آن گونه که شایسته شماست دریافت کنید.

گارانتی ایمن سرویس کالای خانگی همچون کولر، یخچال فریزر، مایکروفر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، فر برقی و همچنین قطعات آنها را تحت پوشش قرار می دهد. هنگامی که دستگاه تحت پوشش خراب می شود، می توانید با ارسال درخواست در اپلیکیشن ایمن سرویس به بهترین کارشناسان دسترسی پیدا کنید، که نقص دستگاه را تشخیص دهند و تعمیر یا تعویض قطعات را انجام دهند. و به همین خاطر شما تا پایان دوره گارانتی از پرداخت هزینه‌های سنگین تعمیرات و تعویض قطعات آسوده خواهید شد.

برای مشاهده ی قیمت گارانتی کالای مورد نظر، بر روی آن کلیک کنید