مایکروفر

طول عمر مایکروفر معمول حدود ۸ تا ۹ سال می باشد و در طول این مدت ممکن است دچار آسیب های جزئی شود و نیاز به تعمیرات داشته باشد. هنگامی که این مشکلات رخ می دهند شما در صدد آن هستید که این مشکلات را به سرعت برطرف کنید تا مایکروفر شما بتواند دوباره کار کند. بهترین راه برای پیشگیری از هزینه های سنگین خدمات فنی و تعمیر این کالاها دریافت گارانتی لوازم خانگی از شرکتهای معتبر می باشد.
گارانتی ایمن سرویس تمام خرابی های مایکروفر را تحت پوشش قرار می دهد و به شما کمک می کند این خرابی ها را برطرف کنید. و در هنگام آسیب دیدن مایکروفر و سایر لوازم خانگی شما، کارشناسان خود را جهت بررسی ارسال میکند. و پس از شناسایی مشکل، راه حلی را برای آن اجرا می‌کنند.

جهت دریافت گارانتی مایکروفر کافی است از سایت ایمن سرویس اپلیکیشن را دانلود کرده و نصب کنید. در صورتی که مایکروفر شما نیاز به نصب داشته باشد، از منوی اصلی گارانتی به همراه نصب و راه اندازی را انتخاب کنید.اپ
و اگر دستگاه شما در حال کار باشد گزینه دستگاه های در حال کار را انتخاب کنید.

اپ
و مشخصات و اطلاعات مربوط به ماکروفر خود را درج کنید و درخواست خود را ثبت کنید. کارشناسان ما جهت بررسی فنی مایکروفر شما مراجعه خواهند کرد و در صورت سالم بودن مایکروفر گارانتی به دستگاه شما تعلق می گیرد.

 قیمت گارانتی مایکروفر و سولاردم

mic

 

solar

achivement