تلویزیون

تلویزیون یکی از مهم‌ترین لوازم خانگی به حساب می‌آید. چرا که ساعت ها می تواند شما را سرگرم کند و خراب شدن آن می تواند بسیار ناراحت کننده باشد. بهترین راه گارانتی کردن تلویزیون می باشد. چرا که بدون پرداخت هزینه های سرسام آور بررسی فنی و تعمیر کالاهای خانگی، باعث آرامش ذهن شما می شود.
ایمن سرویس یکی از بهترین شرکت ها جهت گارانتی لوازم خانگی می باشد و تمام برند های تلویزیون را تحت پوشش قرار می دهد. و در صورت رخ دادن هرگونه مشکل برای تلویزیون خانگی شما کارشناسان خود را جهت بررسی فنی کالای شما ارسال میکند. و هنگام نیاز به تعویض قطعه، قطعات لازم را به طور رایگان در جهت تعمیر کالای شما در اختیارتان قرار می دهد.

جهت درخواست گارانتی تلویزیون کافی است که از میان دو گزینه ی نصب و راه اندازی (درصورت نیاز به نصب داشتن تلویزیون) و گزینه در حال کار (در صورتی که دستگاه مورد نظر در حال کار باشد) یکی را انتخاب کنید. سپس تلویزیون را از فیلد دستگاه ها انتخاب کنید و درخواست خود را ثبت کنید ما کارشناسان مجرب خود را در تاریخ که در اپلیکیشن درج کرده اید ارسال خواهیم کرد. تا در صورت سالم بودن و بررسی شد دستگاه گارانتی به شما تعلق گیرد.

اپ

لیست قیمت گارانتی ها

32 تا 49

50 تا 60

60اینچ